Żywa reklama, czyli ja też tak chcę

Zbliżam się powoli, włos mój sięga do obojczyka i nie jest jeszcze tak totalnie siwy, ale Mimi chyba sobie wyrównała kolor jakimś „odplamiaczem”. Szczupła jestem, ino kuśtykam, ale wszystko przede mną! Fragmenty artykułu na zanętę:

Kim jest Mimi Kirk?

„(…) Miki Kirk zajęła pierwsze miejsce w głosowaniu na „Najseksowniejszą wegetariankę po 50-tce” zorganizowanym przez organizację PETA. Zgadnijcie ile lat ma ta Pani? To, że przekroczyła pięćdziesiątkę to już wiemy 🙂
(…)
Mimi Kirk pozbyła się opływającego jej sylwetkę tłuszczu, a tym samym bezwzględnie przedłużyła sobie życie. Zaczęła od oczyszczenia organizmu, zmieniła sposób odżywiania się, pożegnała siedzący tryb życia. Jest w tej chwili nie tylko piękniejsza, ale i dużo dużo zdrowsza i szczęśliwsza. Nareszcie czuje, że żyje – pełną piersią i do końca. W wieku 73 lat żyje pełnią życia jaką niejeden dwudziestolatek mógłby jej pozazdrościć i odkrywa codziennie radość z przeżytej każdej chwili. Odkryła radość jaką daje utrzymywanie ciała w ruchu i karmienie go odżywczymi, żywymi pokarmami.
(…)
Inspirująca historia Mimi Kirk pięknie pokazuje, że warto walczyć o swoje zdrowie w każdym wieku. Długowieczność i szczęśliwe życie jest w zasięgu ręki każdego człowieka. Wystarczy tylko chcieć zmienić tryb życia i swoją mentalność.
Nie wszyscy są na to gotowi. A to nie przychodzi ot, tak sobie. Naturze musimy pomóc. Najpierw poznać jej prawa, pochylić się przed nimi z szacunkiem. Dopiero wtedy można oczekiwać od niej czegoś w zamian, najpiękniejszego daru jakim jest długowieczność, zdrowie, energia, młodość.”
Do artykułu zapraszam tu: http://120lat.blogspot.com/2012/05/kim-jest-mimi-kirk.html

Do dzieła koleżanki i koledzy! 🙂

Reklamy

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s